פרטי פרטים  1. אילו תוכנות נדרשות כדי להפעיל את האי של אלפי?

  2. מהי החומרה הנדרשת כדי להפעיל את תוכניות האי של אלפי?

  3. לעיתים נדרש זמן רב כדי להשלים הורדה של דף באי של אלפי. מדוע?

  4. מה עושים כשמאבדים את הקול?

  5. מהי ה"עוגיה" שאלפי מתקין על הדפדפן שלי? מדוע היא מותקנת?

  6. דרושה לי עזרה טכנית. אנא עזרו לי.


To Main Menu

ש: אילו תוכנות נדרשות כדי להפעיל את האי של אלפי?

ת:  דרושות לכם גרסאות עדכניות של דפדפן הרשת מיקרוסופט אינטרנט אקספלורר 4.0 ומעלה. על מנת להעצים את החוויה המקוונת של ילדיכם, תצטרכו להשיג או להוריד מהרשת שני כרטיסי תוכנה נוספים, מאקרומדיה שוקווייב ופלאש, ותוכנת מדיה כגון רילפלייר או מדיה פלייר. כל אלה ניתנים להורדה חינם באינטרנט. סיפקנו לכם את הקישורים להלן:

http://www.alfy.co.il/download/download.asp

לראש הדף

ש: מהי החומרה הנדרשת כדי להפעיל את תוכניות האי של אלפי?

ת:  אנו ממליצים כי המחשב שלכם יעמוד בדרישות המינימום הבאות:

  • מודם 56K
  • קיבולת זכרון של 64MB
  • מעבד מסוג פנטיום, הפועל במהירות של לפחות 233Mhz


לראש הדף

ש: לעיתים נדרש זמן רב כדי להשלים הורדה של דף באי של אלפי. מדוע?

ת:  גורמים רבים משפיעים על משך ההורדה של קבצים באינטרנט, אך שלושת הגורמים העיקריים הם: כמות ה"תנועה" המתחרה על ערוצי התקשורת, ספק האינטרט המספק את החיבור לרשת וסוג המחשב שבו משתמשים.

האי של אלפי מושתת על טכנולוגיה ייחודית שנועדה לספק תכנים באיכות של תקליטור ובמהירות הורדה מקסימלית. אולם, גם בתנאי מהירות התחברות גבוהה, נדרש זמן הטענה של למעלה משלושים שניות עבור דפים מסוימים, בייחוד בשעות גלישת השיא. כדי לשמור על העניין של הילדים ולדאוג לתעסוקתם בזמן ההטענה, האי של אלפי כולל משחקים ופעילויות שעוצבו במיוחד לשם כך.

כמו כן, אנא הבינו שמרכיב עיקרי במשך ההורדה מבוסס על החיבור שלכם לאינטרנט בשילוב עם איכות המודם במחשב שלכם, קיבולת הזכרון וטיב המעבד. כדי להעצים את חוויתכם עם האי של אלפי, אנו מציעים שתשתמשו במחשב ובחיבור לאינטרנט בהתאם לדרישות המינימום שהצבנו בנוגע למעבד, לזיכרון, למודם ולחיבור לאינטרנט.

לראש הדף

ש: מה עושים כשמאבדים את הקול?

ת:  ראשית, בדקו את חיבור הרמקולים שלכם. אם הרמקולים מחוברים היטב למחשב שלכם, אזי הבעיה עלולה להיות במהירות החיבור של המודם שלכם. בדקו עם ספק האינטרנט שלכם וודאו שאתם מחוברים לרשת במהירות המקסימלית האפשרית. לעיתים מציעים ספקי האינטרנט אפשרויות שונות לחיבור לרשת עבור מהירויות מודם שונות. כמו כן, וודאו שבקרת הצליל שלכם מכוונת על הפעל ולא על השתק.

 

לראש הדף

ש: מהי ה"עוגיה" שאלפי מתקין על הדפדפן שלי? מדוע היא מותקנת?

ת:  "עוגיות" הינן טכנולוגיות תוכנה, המסייעות בהעצמת חווית הדפדוף שלכם ומתאימות את האתר שלנו להעדפותיכם האישיות. לעולם איננו שומרים מידע אישי כגון סיסמאות ומידע על כרטיס אשראי ב"עוגיות". השימוש בעוגיות הוא בהתאם לסטנדרטים הנהוגים בענף ותוכלו למצוא אותם באתרים גדולים רבים.

מרבית הדפדפנים מכוונים כך שיקבלו עוגיות. ביכולתכם לבטל אפשרות זו או לבקש מהדפדפן להודיע לפני קבלת עוגיה. אך חלק מהיישומים באי של אלפי לא יתפקדו אם לא תקבלו עוגיות.

 

לראש הדף