יצירת סיסמאות באי של אלפי  1. אנו מעוניינים להירשם לאי של אלפי מהמשרד. האם ילדינו יוכלו להיכנס לאי מהבית באמצעות שם המשתמש והסיסמא שנגדיר להם?

  2. מה ההבדל בין חשבון הורה באי של אלפי לבין חשבון של ילד?

  3. מהו שם משתמש?

  4. כיצד נבחר שם משתמש וסיסמא?

  5. מהו הסכם החברות באי של אלפי?


To Main Menu

ש: אנו מעוניינים להירשם לאי של אלפי מהמשרד. האם ילדינו יוכלו להיכנס לאי מהבית באמצעות שם המשתמש והסיסמא שנגדיר להם?

ת:  בהחלט! אין זה משנה מהיכן תבצעו את ההרשמה לאי של אלפי. ברגע שתרשמו את ילדיכם, הם יוכלו להיכנס לאי של אלפי מכל מחשב, כל עוד הוא מחובר לרשת האינטרנט ומתאים מבחינה טכנולוגית.

לראש הדף

ש: מה ההבדל בין חשבון הורה באי של אלפי לבין חשבון של ילד?

ת:  כאשר אתם (ההורים) נרשמים לאי של אלפי, אתם יוצרים חשבון הורה. רק חשבון ההורה מאפשר גישה למרכז משוב הורים.מרכז משוב הורים הוא אזור בתוך האי של אלפי, המאפשר להורים לפתוח סיסמאות ושמות משתמש עבור ילדיהם ולעקוב אחר התקדמות ילדיהם.אנו ממליצים לכם לשמור לעצמכם את פרטי חשבון ההורה (שם משתמש וסיסמא), ולפתוח סיסמאות לילדיכם באמצעות מרכז משוב הורים.תחת כל חשבון הורה ניתן לפתוח עד שלושה סיסמאות לילדים המקושרים אליו. אתם, ההורים, יכולים בכל עת להוסיף, לעדכן או לחסום את סיסמאות הילדים.

לראש הדף

ש: מהו שם משתמש?

ת:  שם משתמש הוא כינוי שנבחר על ידכם ומשמש אתכם בכניסה לאי של אלפי.כשאתם בוחרים שם משתמש, חשוב שיהיה זה שם שקל לכם לזכור.

לראש הדף

ש: כיצד נבחר שם משתמש וסיסמא?

ת:  שם המשתמש והסיסמא שלכם הם למעשה צרוף של אותיות ומספרים שאתם בחרתם. אתם יכולים לבחור שם משתמש וסיסמא בעברית או באנגלית, באותיות קטנות או גדולות, לבחירתכם.שם המשתמש שלכם חייב להיות ייחודי.
תוכלו לבחור בכל שם משתמש העולה בדעתכם, פרט לשמות משתמש שכבר "תפוסים" ע"י מנויים אחרים. במקרה כזה תצטרכו לבחור בשם משתמש אחר, או להוסיף מספר לאחר שם המשתמש המקורי שבחרתם.

לראש הדף